Haberler
Hakkimizda
Iletisim
Link
__________________________________________________________________________________________________________________________________

Gurur duyduğumuz hukuk danışmanlığı ofisimiz, İranlı vatandaşlara hizmet sunan yurt dışındaki en yüksek mevkiye sahiptir. Servisimiz Amerika’da ve dünyanın her yerinde, Kanada ve Avrupa ülkelerinde danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Merkez binamız Kuzey Kaliforniya (San Jose) bölgesinde bulunmaktadır. Ayrıca siz değerli müşterilerimize daha kolay ulaşabilmek için ikinci bir ofisimiz Güney Kaliforniya (Los Angeles) bölgesinde de hizmet vermektedir.  

 Güney ve Kuzey Kaliforniya bölgesinde bulunan ofislerimize gelerek, bizi ziyaret edebilirsiniz. Tüm değerli müşterilerimiz ilk telefon danışmanlıklarını ücretsiz alma hakkına sahiptir. Müşterilerimiz gerekli dökümanları bizlere sunduğu taktirde hizmetlerimiz hakkında bilgi edinme ve  Amerika’daki hukuk büromuz aracılığıyla doğrudan yasal temsilcilerden faydalanma yetkisine sahiptir.    

Bu internet sayfası yasal olarak hizmet ihtiyacı duyan kişilere, İran hak ve hukukunu içeren danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Mihan Şirketimizin sunduğu servisimizi daha yakından tanıyabilmek için, lütfen kısa bir süreliğine zaman ayırarak bizi ziyaret ediniz.

____________________________________________________________________________________________________________________